• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 Bitcoin, Litecoin, Eterium, Ripple ve daha fazlası için tıklayın...
 Bitcoin, Litecoin, Eterium, Ripple ve daha fazlası için tıklayın...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret780079

Bitcoin İle Para Kazan


 Bitcoin, Litecoin, Eterium, Ripple ve daha fazlası için tıklayın...

2018 Ocak ayında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 dolara ulaşan Bitcoin halkın dikkatini çekmişti. O zamandan beri dünyanın en büyük kripto para birimi, değerinin yaklaşık %70’ini kaybetti, ancak uzmanlar bunun hala çok cazip bir yatırım olduğunu söylüyor.

Bunun dört nedeni var.

Fundstrat Global Advisors’in baş analisti Tom Lee, BTC’nin şu anda 200 günlük hareketli ortalamasının %30’unu aştığını kaydetti – ki bu da oldukça olumlu bir sinyal.

Lee ayrıca teknik analizlerin çok daha olumlu görünmeye başladığını ve olumlu haber dalgasının da rol oynadığını tekrarladı.

DİJİTAL PARA BİRİMİ GRUBUNUN ESKİ BİTCOİN YATIRIMCISI OLAN BARRY SİLBERT’E GÖRE – 2019 BİTCOİN İÇİN BÜYÜK BİR YIL OLACAK, ÇÜNKÜ KURUMSAL YATIRIMLAR ALTYAPI HAZIRLIĞINA BAŞLAYACAK.

Patrick Gray: “Büyüme Potansiyeli Çok Büyük”

Bitcoin, Ocak’taki tüm zamanların en yüksek değerinin %70’ini kaybetmesine rağmen, 2017’nin başlangıcına göre hala büyük bir büyüme kaydetti. Dahası, dünyanın en büyük kripto parası, Amazon, JD.Com ve iQiyi gibi önde gelen bazı geleneksel şirketleri büyük bir farkla geride bıraktı.

HashChain Technology CEO’su Patrick Gray şunları söyledi:

“KRİPTO PARA BENİMSENMESİ ŞU ANDA %0.2 VE YILDA %100 ORANINDA İKİYE KATLANIYOR. BAZI AKSAKLIKLARA RAĞMEN, BU TÜR BİR BÜYÜME ORANI GÖZ ARDI EDİLMEMELİ.”

Uzun zamandır Bitcoin ayısı olan BK Asset Management’daki FX Strategy’nin Genel Müdürü Boris Schlossberg, ilk ve en önemli kripto para olan Bitcoin’in son rallisine büyük değer verdi.

Schlossberg ayrıca, blokzincir teknolojisinin “ana akım finans endüstrisinde giderek daha fazla yerleşik hale gelmesi” nedeniyle “gelecekte değer biriktirme deposu olarak görülebilir” dedi.

 Bitcoin, Litecoin, Eterium, Ripple ve daha fazlası için tıklayın...


Yorumlar - Yorum Yaz