• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
 Bitcoin, Litecoin, Eterium, Ripple ve daha fazlası için tıklayın...
 Bitcoin, Litecoin, Eterium, Ripple ve daha fazlası için tıklayın...
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret780079

TIKLA KAZAN, OKU KAZAN NEDİR

TIKLA KAZAN, OKU KAZAN NEDİR?

"Her gün internette sörf yapıyorsunuz. Peki bunun için aslında size para ödemeye hazır birçok kuruluşun varlığından haberdarmısınız?"

Ücretsiz üye olarak hiçbir riske girmeden ve 5 Kuruş yatırım yapmadan, birçok farklı kaynaktan para kazanabilirsiniz. Bunun, yani internette bir iki saat sörf yapmanız yeterlidir her gün Yaptığınız şeye devam etmeniz için. Bu fırsattan faydalanmamak, sadece elde edebilecek ekstra geliri çöpe atmak olur.


Ücretsiz Üye OLABİLECEĞİNİZ SİTELER;

Süper Teklif (NAPOLYON) , SüperTeklif web sitesine üye olan kullanıcıların izinleri doğrultusunda farklı kanallardan tanıtım mesajları Yayınlayan ve bu mesajlardan gelen kazançlarının belli bir kısmını Kullanıcılarına dağıtan Türkiye'nin ilk web tabanlı izinli pazarlama platformudur. Ayrıca posta gelen reklamları okudukça, anketlere katıldıkça siz ve alt üyeleriniz para kazanıyor adreslerinize. Basit ve zevkli bir sistem. Detay ...


 


      Metacafe'ye video gönder para kazan!

     İsrail merkezli video paylaşım sitesi Metacafe gelir paylaşım servisi olan Producer Reward servisini devreye aldı. Siteye gönderdiğiniz videoların gösterim sayıları üzerinden hesaplanan paylaşım miktarı birçok internet kullanıcısının iştahını kabartacak boyutlarda.
      MetaCafedeki videolarımı alttaki linkten izleyebilirsiniz.


      Program kapsamında 20.000 gösterim limitini aşan her video için videonun sahibine para ödülü var. 20.000 gösterim için $100, 200.000 için $1.000 ve 2 milyon gösterim için $10.000 ödeme yapılacak.


 Fotoloia ile hem fotoğraf satın hem alın;

 

Fotolia
Yorumlar - Yorum Yaz